Neden MD Anderson’ı Seçmeli?

Kanser tedavisini nerede göreceğinizi seçmek, özellikle evden çok uzaklara seyahat etmek anlamına geliyorsa, vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. MD Anderson, rahatsızlığınızı mümkün olan en iyi sonuca ulaştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır; uzun yıllara dayanan deneyim, sadece kansere odaklanma, birinci sınıf profesyoneller ve her bir hastanın rahatı konusunda gösterilen kararlılık.

Deneyim, Fark Yaratıyor

60 yılı aşkın bir süredir, M. D. Anderson, kanseri önlemek ve tedavi etmek amacıyla yeni yollar bulma hususunda en ön safhada yer almış olup dünyanın her yerinden hastalar, kanıtlanmış ve devrim niteliğindeki tedavi ve bakımdan yararlanmak için bize gelmektedir. 

Kişiye Özel Bakım

Dünyanın önde gelen kanser merkezi olarak geçirdiğimiz uzun yıllar, hastalarımız için tek bir anlam ifade ediyor: her bir hastaya, birey olarak odaklanabilecek deneyim ve uzmanlık. MD Anderson olarak, herhangi iki insanın tam olarak aynı olmadığını biliyoruz ve iki kanser hastası da tıpatıp aynı değildir. Bu nedenle her bir hastaya, kendi özel ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış bir tedavi planı uygulanmaktadır. MD Anderson, kişinin tıbbi geçmişini, yaşam tarzını ve diğer sağlık sorunlarını göz önüne alarak kişiyi bir bütün olarak tedavi etmektedir.

Merkezde Siz Varsınız

MD Anderson’da, farklı kültürlere mensup, birçok dili konuşan personelimiz size, kişiye özel hazırlanmış ve sevecen bir bakım olanağı sunar. Her yıl, 90’dan fazla ülkeden gelen hastalara hizmet veriyoruz; onların rahatı, bizim birincil önceliğimiz. Sizin ve ailenizin, tedavinize yoğunlaşması için sizi evinizde hissettirmek amacıyla profesyonel personelimiz elinden geleni yapacaktır. Uluslararası hasta temsilcilerimiz, Houston’a seyahatinizin hazırlanmasından tesisimizdeki tedavi sürecinize, eve dönüşünüze ve kontrol amaçlı bakımlara kadar seyahatinizin her aşamasında size yardımcı olacaktır.

Sizi, MD Anderson hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve dünya çapında binlerce hastanın kanser tedavisi için neden bize güvendiğini öğrenmeye davet ediyoruz.

Uluslararası Merkez ile İletişime Geçin

Sorularınız veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçin.

Telefon: 001-713-745-0450
Saatler: Pazartesi - Cuma, 08:00 - 17:00 (CST - Merkezi Standart Zaman)
E-posta: international@mdanderson.org

Neler Beklemelisiniz

Randevu sürecinin her aşaması hakkında daha fazla bilgi edinin: