Konaklama Seyahat ve Ulaşim

Hasta Seyahat Hizmetleri

MD Anderson; “tek duraklı alışveriş” seyahat yardımı kapsamında hastalar, aile bireyleri ve hastabakıcılar için tam hizmet sağlamaktan gurur duymaktadır. Hasta Seyahat Hizmetleri çalışanları, kendilerini sadece hastalarımızın seyahat ihtiyaçlarına adamış olup havalimanı, konaklamalar ve kara ulaşımı için MD Anderson’a özel indirimlere ve fiyatlara sunabilmektedir. 001-713-745-2300 numaralı telefonu arayarak veya patienttravel@mdanderson.org adresine e-posta göndererek Hasta Seyahat Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Havayoluyla ulaşım

Havayoluyla yapacağınız seyahati ayarlarken lütfen, kalış sürenizin değişebileceğini aklınızda bulundurun. Tüm hastalarımızın, herhangi bir ek maliyet olmadan değişiklik yapmaya izin veren uçak biletleri almasını tavsiye ediyoruz. Hasta Seyahat Hizmetleri, Amerika Birleşik Devletlerinin her (ve dünyanın birçok) noktasından Houston’a sınırsız, değiştirilebilir, cezasız uçak biletleriyle değişim ücreti feragatli sınırlı uçuş biletini hastalar ve onların refakatçileri için sunabilmektedir.

Konaklama

Jesse H. Jones Rotary House, MD Anderson kampusunda yerleşik bir otel olup randevularınıza kolay ulaşımın yanı sıra park olanağı da sunmaktadır. Aşağıda, Houston’daki konaklama seçeneklerine ilişkin bir link bulabilirsiniz. Otel ile doğrudan iletişim kurarak konaklama rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Uluslararası Hasta Asistanı da, otel rezervasyonları konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Ulaşım

Havalimanından otelinize:

Havalimanı ve otel arasındaki ulaşımı sağlama seçenekleri taksi, Supershuttle servis hizmeti ve özel ulaşım şirketidir. Uluslararası Hasta Asistanınız, bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi verecektir. Lütfen, Supershuttle hizmetinin, tüm otellere servis olanağı sunmadığını göz önünde bulundurunuz.

Otelinizden, MD Anderson Kanser Merkezine:

Yakınlardaki birçok otel, M.D. Anderson’a gidiş ve geliş için servis hizmeti sunmaktadır. Randevunuzdan bir saat önce varabilmeniz için otele giriş yaptığınızda servis çizelgesini isteyiniz. Sadece ilk randevularda olmak üzere, tüm yeni hastalara ücretsiz vale park hizmeti sunulmaktadır.

Uluslararası Merkez ile İletişime Geçin

Sorularınız veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçin.

Telefon: 001-713-745-0450
Saatler: Pazartesi - Cuma, 08:00 - 17:00 (CST - Merkezi Standart Zaman)
E-posta: international@mdanderson.org

Neler Beklemelisiniz

Randevu sürecinin her aşaması hakkında daha fazla bilgi edinin: