İkinci Görüşler

Tedavi Tavsiyeleri

Bizim kuruluşumuzda yapılacak olan değerlendirme, patologlardan, radyologlardan, medikal onkologlardan, cerrahlardan ve radyasyon onkologlarından oluşan ve birçok akademik disiplini barındıran bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu ekip, hep birlikte, her bir hasta için özel olarak hazırlanmış bir tedavi planı geliştirmektedir. Hastanın, şahsen onkologlarımız tarafından muayene edilmesi, tedavi planının tespit edilmesi için gereklidir.

Kanser tedavisi amacıyla uzun bir mesafe kat etmek için karar vermenin zorluğunu anlıyoruz ve buna saygı duyuyoruz. Uzmanlarımızın durumunuzu değerlendirmesini talep ederseniz, Uluslararası Merkezimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Hepatoselüler Kanser için Uzaktan İkinci Görüş Programı

Sadece hepatosüler kanser teşhisi için olmak üzere, birçok akademik disiplini barındıran bir değerlendirmenin uzaktan yapılması artık mümkündür. Daha fazla bilgi almak için lütfen international@mdanderson.org adresine e-posta göndererek irtibata geçiniz.

İkinci Görüş Patoloji Hizmetleri

Cerrahi patoloji vakalarının gözden geçirilmesi konusunda ikinci görüş, konsültasyon için patoloji materyallerini ibraz eden hekimlerin veya patologların hizmetindedir. Daha fazla bilgi almak için Patoloji Departmanıyla irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası Merkez ile İletişime Geçin

Sorularınız veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçin.

Telefon: 001-713-745-0450
Saatler: Pazartesi - Cuma, 08:00 - 17:00 (CST - Merkezi Standart Zaman)
E-posta: international@mdanderson.org

Neler Beklemelisiniz

Randevu sürecinin her aşaması hakkında daha fazla bilgi edinin: