İlk Randevunuzu Alin

MD Anderson Kanser Merkezini seçerek gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sizin ülkenizden gelen hastalarla çalışmış, Uluslararası Merkez’de görevli bir asistan, ilk randevunuzu talep etme sürecini size şahsen anlatmaktan ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İlk randevunuzu almak için:

  • Tel: 001-713-745-0450
  • E-posta: international@mdanderson.org
  • Doldurulacak Form: Hasta Sevk Formunuz

Sayın Hekimler, hastayı sevk etmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Bu görev için tahsis edilmiş bir Uluslararası Hasta Asistanı, aşağıda belirtilenlere benzer çeşitli bilgiler almak üzere sizinle temasa geçecektir:

  • İrtibat bilgisi, konuştuğunuz diller, geldiğiniz ülke vs.
  • Tıbbi raporlar
  • Görüntüleme ve patoloji (teşhise bağlı olarak)

Bilgileriniz alındıktan sonra Uluslararası Hasta Asistanı, bilgilerinizi uygun medikal ekibe gözden geçirmesi için ibraz edecek olup sizin tedaviniz için en iyi uzmanı belirleyecektir. Randevu alındıktan sonra Uluslararası Hasta Asistanı, size randevu detaylarını ve ilk günden bekleyebilecekleriniz gibi diğer yararlı bilgileri temin edecektir.

Randevu tarihleri, teşhise göre farklılık göstermektedir ancak mümkün olan en yakın tarihli randevunun verileceğinden emin olabilirsiniz. Randevu teyidi yapılmadan seyahatinize başlamanızı tavsiye etmiyoruz.

Uluslararası Merkez, size yardımcı olmak için burada, bu nedenle herhangi bir sorunuz ya da endişeniz olması durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Uluslararası Merkez ile İletişime Geçin

Sorularınız veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçin.

Telefon: 001-713-745-0450
Saatler: Pazartesi - Cuma, 08:00 - 17:00 (CST - Merkezi Standart Zaman)
E-posta: international@mdanderson.org

Neler Beklemelisiniz

Randevu sürecinin her aşaması hakkında daha fazla bilgi edinin: